Novinky - News

7.7.2021 Český Šampion

Tak to mám černé na bílém a jsem oficíálně Českým šampionem.


13.6.2021 Krytí Binti Manisa of Manisi

Binti za mnou přijela až z Ferndorfu z nejlepší chovatelské stanice Rakouska (2020, 2019, 2018) Manisi. Do oka jsme si padli hned a než se nahřál kávovar, názorně jsem předvedl, jak moc se mi líbí. Moc děkuji Marion a Stefanovi, že si mě pro Binty vybrali. Březost je potvrzena, tak moc držíme tlapky. Pro více informací navštivte webové stranky celé Manisi rodiny www.manisi.at 


21.5.2021 Vyšetření srdce

Vyšetření jsem absolvoval ve Vetcentrum Stodůlky a byl jsem moc pochválen od paní doktorky. Nejen, že mám srdce jak zvon, ale také jsme zvládl celé vyšetření na speciálním stole a to se prý a takhle velkých psů často nevidí.


2.5.2021 Krytí Raisa Sasha of Libami 

Bylo to moje první krytí a proběhlo přímo učebnicově, březost byla potvrzena a 2. 7. se narodilo 12. krásných štěňátek (6 holek a 6 kluků), pro více informací navštivte stránky Rendy www.na-koute2.webnode.cz Moc děkuju Jarmilce, že si pro Rendy vybrala zrovna mě.


KCHRR závěrečné soutěže 2020

Máme velikou radost stal jsem se Klubovým šampionem KCHRR (nyní jsem šampionem obou českých klubů RR) Stal jsem se také Loveckým psem roku 2020 KCHRR A v soutěži o nejkrásnějšího psa roku 2020 KCHRR jsem obsadil 6. místo Je to pro nás velký úspěch po takovém roce, kdy nebylo moc výstav.


ČKRR závěrečné soutěže 2020

Máme krásné zprávy z klubu ČKRR s výsledky celoročních soutěží v soutěži NEJLEPŠÍ LOVECKÝ PES 2020 jsem obsadil 1. místo (feny a psi dohromady). V soutěži o Nej výstavního psa jsem obsadil krásné 4. místo Navíc jsme hrdými členy 2. Nejlepší chovatelské stanice Z Valdštejnských lip.


BZ

V říjnu jsme se účastnili dalších zkoušek, tentokrát barvářských, které jsem zvládl v I. ceně 80.bodů. 


BZH 

V létě jsme nezaháleli a trénovali na Barvářské zkoušky honičů, které jsem zvládl v I. ceně 173. bodů. 


Corona Time

Klasické výstavy jsou sice všude zakázané, ale sranda musí být a navstěvujeme výstavy virtuální :) V Polsku a v Izraeli se stal Indík vítězem třídy.


Výsledny zdravotních testů

Máme oficiální výsledny zravotních testů a jsem zdravej jak řípa.


19.1.2020 IDS Lubin Polsko

Na první výstavu v roce 2020 jsme se vydali do polského Lubinu společne s Olinkou a ségrou Iminkou a na místě nás čekala další ségra Indianka s paničkou Luckou. Výstava to byla mezinárodní a pro nás začátky v třídě šampionu, vyběhali jsem druhé místo EXC.2 a po výstavě jsem si parádně zařádil se ségrama :)


18. 1. 2020 Členská schůze ČKRR - máme doma KLUBOVÉHO ŠAMPIONA ČKRR

Panička se poprvé vydala na členskou schůzi ČKRR do Humpolce a stálo to za to! První úspěch a veliké překvapení bylo krásné TŘETÍ místo nejlepší výstavní pes ČKRR roku 2019 a pak si převzala plaketu za splnění podmínek pro udělení titulu Klubový Šampion ČKRR.

© 2020 Indy Joe Sydney z Valdštejnských lip
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!