Výsledky výstav

12.9.2020 NV Ostrava (v Brně) Vladimír Piskay (SK)

V2, res.CAC

6.9.2020 XII. Speciální výstava KCHRR Silvie Vácha (CZ)

V3

5.9.2020 XXVIII. Klubová výstava KCHRR Hana Ahrens (A)

1 . místo nejlepší chovatelská stanice 

V1, CAC, nejlepší pracovní pes

15.8.2020 NV Mladá Boleslav Iva Černohubová (CZ)

V2, res.CAC

1.8.2020 KV Kladno Otakar Vondrouš (CZ)

 2 .místo nejlepší chovatelská stanice 

V1, VT, KV


25.7.2020 XVII. Klubová výstava ČKRR Igor Selimovic (CRO)

V

19.1.2020 CACIB Lubin (PL) Dorota Witkowska (PL)    

V2

2020


1.12.2019 CACIB Praha Paula Rekiranta (FIN)     

V

30.11.2019 CACIB Praha    

V

24.11.2019 CACIB Čanj (MNE) Miodrag Vreteničic (MNE)

NOVÝ ŠAMPION ČERNÉ HORY

NOVÝ GRAND ŠAMPION ČERNÉ HORY  

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG3

23.11.2019 CACIB Čanj (MNE) Sanja Vreteničic (MNE)     

V1, CAC, CACIB

12.10.2019 CACIB České Budějovice Silvie Vácha (CZ)     

V2, res.CAC

6.10.2019 CAC Katerini (GR) Anthoan Hlebarov     

V1, CAC, BOB

6.10.2019 CACIB Katerini (GR) Savvas Hadjisavas      

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG4

5.10.2019 CACIB Katerini (GR) George Kostopoulos     

VD1

28.9. 2019 CACIB Wroclaw (PL) Dorota Witkowska (PL)     

V4

15.9. 2019 3. Podřipská výstava psů Božena Ovesná (CZ)     

V1, VT, KV, BIG1

1.9.2019 SV ČKRR Uhříněves Martin Croeser (JAR)     

V3

31.8.2019 KV ČKRR Uhříněves    

V

24.8. 2019 CAC Legnicie Pole (PL) Janusz Zacharewicz (PL)     

V1, CWC(CAC)

3.8.2019 KV Kladno Olga Dolejšová (CZ)     

V1, VT, KV

20.7.2019   KV Martiněves Silvie Vácha (CZ) 

 1 . místo nejlepší chovatelská stanice    

V1, VT, KV, BIG2

29.6.2019 NV Klatovy Ludmila Pavlíková (CZ)     

V1

18.5.2019 CACIB Litoměřica Leoš Jančík (CZ)

VD3

12.5.2019 KV ČKRR Královický Dvůr John Sigve Berg (SWE)    

V2, res.CAC

8.5.2019 XX. Pojizerská výstava psů Lenka Frnčová (CZ)   

V1, VT, KV, VMB, BIG

20.4.2019 CACIB Praha Jaroslav Matyáš (SK)    

VD3

10.3.2019 CACIB Chisinau (MO) Otakar Vondrouš (CZ)

 NOVÝ ŠAMPION MOLDÁVIE 

 NOVÝ GRAND ŠAMPION MOLDÁVIE 

 NOVÝ SUPER GRAND ŠAMPION MOLDÁVIE

V1,CAC, res.CACIB

10.3.2019 CAC Chisinau (MO) Shemetuik Valentyna (MO)    

V1,CAC

9.3.2019 CACIB Chisinau (MO) Tatiana Vostrih (MO)    

V1,CAC,res.CACIB

9.3.2019 CAC Chisinau (MO) Svetlana Buianovscaia (MO)    

V1,CAC

2019


17.11.2018 OV Svatomartinská Mladá Boleslav Leoš Jančík (CZ) 

 2 .místo nejlepší chovatelská stanice    

V2

13.10.2018 KV Litoměřice Božena Ovesná (CZ)    

V1, VT

21.7.2018 KN V. Martiněves Iuza Beradze () 

 3 .místo nejlepší chovatelská stanice    

VN1

14.7.2018 CAC Mladá Boleslav Vladimír Piskay (SK)

VN2

19.5.2018 CACIB Litoměřice Andráš Polgár ()    

VN2

13.5.2018 OV Horní Počenice MVDr. František Šimek (CZ)    

VN1

5.5.2018 CACIB Praha Karin van Klaveren (DE)    

VN2

1.4.2018 KV ČKRR Královice Martina Viktorinová (CZ)  

VN2

31.3.2018 KV ČKRR Královice Iveta Klápová (CZ)

VN

2018